Esinemised

tellimused@psyhhobuss.ee

+372 5909 2881

Kerli Ilves


Äripakkumised

kadri@psyhhobuss.ee

+372 5563 3279

Kadri Raag


Juriidiline info

Ärinimi: Psühhobuss OÜ

Registrikood: 12717588

Aadress: Näituse 2, Tartu 50409

Allpool leiad lühikesed kirjeldused Psühhobussi praegustest ja endistest tiimiliikmetest: 
*Kui tunned, et soovid olla osa meie tiimist, siis kirjuta sellest aadressile: kadri@psyhhobuss.ee

Kadri Raag, MA (bussijuht ja paagitäitja)

Psühholoogia magistri Kadri esinemisarmastus pärineb koolipõlvest, mil tegeles näitlemise, laulmise ja rahvatantsuga. Samuti on Kadri aktiivselt kaasa löönud õpilasesindustes. 2013/2014 oli ta Eesti Psühholoogiaüliõpilaste Ühenduse (EPSÜ) laekur ja 2016/2017 ürituste korraldaja. Samuti on Kadri MTÜ Lahendus.net-is veebinõustaja ning on olnud infojuhi ametis. 2017. aasta sügisest on Kadri ka Võru Gümnaasiumis õpilasnõustaja. Psühhobussis hoiab Kadri silma peal KÕIGEL - et paagis oleks alati kütust, teemaksud tasutud ja inimesed õnnelikud. kadri@psyhhobuss.ee
Kerli Ilves (dispetšer)

Kerli on kolmanda kursuse psühholoogiatudeng, kelle lemmikud on kognitiivne ja neuropsühholoogia. Tema soov on ammutada mitmekülgseid teadmisi selle kohta, mis ja kuidas meie psüühikas tegelikult ikkagi toimub. Lisaks on Kerli tegev ka Lahendus.net'is. Selleks, et põnevad psühholoogilised teadmised igale poole jõuaksid, saab Psühhobussi tellimuse esitada talle meilile tellimused@psyhhobuss.eeKadi Lang Psühhobuss


Kadi Lang, MSc (mootor)

Kadit paelub inimese taju ja tähelepanu aju tasandil. Lisaks tunneb ta huvi selle vastu, mis juhtub siis, kui kahjustame oma aju. Nende huvialadega kattus täpselt kognitiivse neuropsühholoogia eriala Edinburghi ülikoolis, kus Kadi hiljuti magistrikraadi omandas. Psühhobussis vastutab ta teenuste sisu ning üldise kvaliteedi eest, genereerib ja viib ellu uusi põnevaid ettevõtmisi ning aitab esinejaid jooksvate ettevalmistustega. Eriliste koostööprojektidega võib pöörduda tema poole aadressil kadi@psyhhobuss.ee


Arno Värv, BA (tööriistakast)

Arno on olnud Eesti psühholoogiaüliõpilaste ühenduse juhatuses. Psühholoogiaga on ta seotud olnud üle 4 aasta. Lisaks psühholoogiale suudab ta rääkida peaaegu igast seriaalist või filmist midagi. Psühhobussis võib Arno poole pöörduda igasuguste muredega - olgu selleks siis äraeksimine (tal on kaart), kruvide keeramine (tal on nuga) või soov põnevuse järele (tal on mõistatusi).  
Liina Reinart, BA (tehnokontroll)

Liina vastutab Psühhobussis suuresti selle eest, et kõik teaduslikud paberid oleks üle vaadatud ja korras ning katseid võib liiklusesse lubada. Tema teiseks suureks huviks on keemia.

 Gisela Kastein, BA (lõhnakuusk)

Giselat paeluvad käitumise taga olevad bioloogilised ja keemilised protsessid, mida ta uuris ka oma bakalaureusetöö raames. Giselale meeldib maailma avastada ning seetõttu panevad ta silma särama just need Psühhobussi esinemised, mis viivad kõige kaugematesse ja põnevamatesse Eestimaa nurkadesse. Lisaks usub ta, et haridus päästab maailma. 
Sille-Liis Männik, BA cum laude (kaugtuled)

Sille-Liis on alati rõõmus, kui saab teada mõne uue fun facti ja seda teistega jagada saab (Kas teadsite, et heroiini reklaamiti kunagi köharohuna? Või et inimsüda suudab pumbata verd üheksa meetri kaugusele?) On tegelenud nii laulmise-tantsimise-pillimängu kui ka väitlemisega, mis on kõik arendanud eneseväljendus- ja esinemisoskusi. Psühholoogias huvitavad paljud asjad, aga eriti vaimne tervis ja inimeste isiksus. Psühhobussis hoiab Sille-Liis silma peal turundusel, omandades parasjagu ka magistrikraadi Utrechti ülikoolis. Temaga saab neil teemadel ühendust: sille-liis@psyhhobuss.ee

Cätlin Tuuling, BA (pöidlaküüt)

Cätlin hüppab alati bussi peale, kui lubatakse toredaid kogemusi ja rõõmsameelset seltskonda. Psühhobussi peale meelitasid just psühholoogiateadmiste praktikasse rakendamine ning nende teadmiste jagamine teistega ja seda ülimalt lahedal viisil!


Kärt Puusepp (piletikontroll)
Kärt on kolmanda aasta tudeng, kelle psühholoogiahuvi tekkis gümnaasiumi alguses, kui tuli valida uurimistöö teema. Kärt kirjutas ärevushäiretest ja foobiatest, käis teaduskoolis isiksusepsühholoogiaga tutvumas, võttis koolis psühholoogiakursusi. Eriti huvipakkuv on tema jaoks psühholoogia teaduslik pool. Esinemist on Kärt õppinud väitlusega tegeledes ning õpilasesinduses kaasalöömisega. Psühhobussis vastutas Kärt ajulabori ja personali eest.Katarina Kliit (reisija)

Katarina on bakalaureuse kolmanda aasta tudeng, keda huvitab aju toimimine ning sotsiaalpsühholoogia. Mõistes, kui suur on psühholoogia potentsiaal muuta inimeste elu paremaks, hüppas ta Psühhobussi pardale, et aidata inimestel endast paremini aru saada. Väljaspool Psühhobussi on Katarina aktiivne MTÜ Lahendus.net ridades. Talle meeldib ka katsetada võimalikult palju uut – erinevatest spordialadest kuni maapähklivõi maitsvamate sortideni.

Liisa Aavik, BA (ruupor)

Magistrant Liisa elufilosoofia on, et elamused ja kogemused on tähtsamad kui asjad. See on üks põhjus, miks ta kuulutab maailmale, kui kihvt on Psühhobuss ning miks meid endale külla kutsuda. Liisale meeldib Psühhobussi jaoks uut teaduslikku infot käsnana sisse imada ja sellest kirjutada. Magistritöös uurib ta silmade liikumisi keskmise suuruse hindamisel ning vabal ajal loeb produktiivsust, efektiivset õppimist ja heaolu puudutavat kirjandust.Triin Tiitsmaa, BA (bussikoaala)

Triin on bakalaureuse omandanud psühholoogiatudeng, kelle ajast pool kulub akordionimängule enda „armupesas“ Heino Elleri nimelises Tartu Muusikakoolis. Ka enda lõputöös käsitles ta kuulmispsühholoogiat. Triinu iseloomustab omapärane kooslus reaal- ja humanitaarinimese oskustest ja teadmistest, lisaks arusaam, et inimene on fundamentaalset hea; kuigi koaalad on raudselt paremad! Ja talle meeldib süüa magustoitu enne soolast, sest kui peaks tulema maailmalõpp, siis on vähemalt magus söödud. Kadi Vaher Psühhobuss


Kadi Vaher, MRes (väliskorrespondent)

Kadi põhiline huvi on neuropsühhiaatriliste häirete tekkepõhjused. Kuna talle meeldib asjadest algosakesteni aru saada, uuris ta TÜ neuropsühhofarmakoloogia laboris sõltuvuse tekkemehhanisme ning omandas neuroteaduste magistrikraadi University College Londonis. Hetkel on ta Edinburghi ülikoolis neuroteaduste doktorantuuris ning uurib, kuidas neuroteadus saab neuropsühhiaatriliste häirete ravisse panustada.
AU JA HIILGUSE SEIN:


Madis Vasser, MSc (universaaltööriist) 
Madis on erinevaid kogemusi korjanud nii Tartu tudengipäevade korraldustiimis, Teadusbussi ridades, EPSÜ juhatuses kui ka Psühhobussi tegevjuhina (2014-2016). Üle kõige huvitab Madist virtuaalreaalsuse temaatika, mis väljendub tema praegustes tegemistes TÜ arvutigraafika ja virtuaalreaalsuse labori doktorantuuriõpingutes ning tehnoloogiajuhina ettevõttes Futuruum VR.

Madli Uutma, MSc (pasundaja)

Madli on varasemalt teadust populariseerinud organiseerides Domus Dorpatensise üritustesarja “Teeme tutvust” ning TEDxTartu konverentsi. Psühhobussis oli aastatel 2014/2015 Madli kanda vastutusrikas turundaja roll. Tänu Madli usinale tööle kostus Psühhobussi põrin oluliselt kaugemale, kui see muidu oleks võimalik olnud!

Taavi Kivisik, MA   (kliimaseadja)

Taavi oli EPSÜ president 2013/2014. Tema peamiseks huviks ja uurimisvaldkonnaks on mälu ning mälusoorituse parandamine. Ta on viinud läbi mäluteemalisi töötubasid nii Eestis kui ka välismaal. Psühhobussis täitis Taavi aastatel 2014/2015 kliimaseadme rolli, reguleerides vajadusel sisetemperatuuri nii koosolekutel kui esinemistel.

Karl Lomp, MA  (mehaanik)

Karl on tegutsenud mitmeid aastaid Tartu giidina. Karli uurimisteemaks on, kuidas väärtushinnangud ja isiksus on mõjutatud järskudest elumuutustest. Psühhobussis oli Karli kanda kogu tehniline pool, et buss funktsioneeriks tõrgeteta ning näeks lisaks kõigele ka ilus välja!

Loodud Mozello poolt - lihtsaim viis luua veebileht.

 .