Psühhobussi meediakajastusi:

 KuupäevPealkiri / linkLühikokkuvõte 
November 2015Psühhobuss selgitab: populaarteaduslik videoseeria Tuntud teadusblogija Jaan Aru kajastab Psühhobussi animatsioonisarja. "Psühhobussi noored on viinud teaduse populariseerimise hoopis uuele tasemele. Ja nad ei peatu!"
September 2015Psühhobuss paneb ennast proovile rahvusvaheliste teadusteatrite festivalil - NovaatorLühike eelvaade Psühhobussi kavale, mida kandsime ette rahvusvahelisel teadusteatrite festivalil. "Võistlusel esindab Eestit Psühhobuss, kuhu kuulvad Tartu ülikooli tudengid tutvustavad etendusega teaduspõhise psühholoogia huvitavaid ja praktilisi tahke."
Märts 2015Psühhobuss seob meeleolukate esinemistega igapäevaelu ja teaduse - Ole Rohkem Tagasivaade Psühhobussi esimesele tegevusaastale. "Aasta jooksul on buss läbinud tuhandeid kilomeetreid, peatudes erinevates Eesti paikades, korraldanud üle neljakümne psühholoogilisi eksperimente tutvustava etteaste koolides, organisatsioonides ja sünnipäevadel ning on pälvinud oma tegevuse eest mitmeid auhindu ja tiitleid."
Detsember 2014 Psühhobuss meil külas - Neljanda klassi blogi Muhe ülevaade Psühhobussi külastusest Konguta koolis, kirjutatud 4. klassi päkapikkude poolt :) "Mulle meeldisid kõige rohkem prillid, mille seest vaadates oli maailm tagurpidi. Tudengitega oli lahe."
Juuli 2014Psühholoogia ettevõtluses: utoopia või võimalikkus? - UT Usutlus Psühhobussi esimestest sammudest ning tulevikuplaanidest. "Selleks, et jõuda ettevõtluseni, on vaja areneda ja arendada ka oma kontseptsiooni, olla midagi suurepärast ja hoopis teistsugust."
Juuni 2014Psühhobuss võitis parima äriidee tiitli - Tartu PostimeesUudislugu Psühhobussi väga edukast esinemisest TÜ äriideede konkurssil Kaleidoskoop. "Psühhobussi eesmärk on innustada inimesi, et nad otsiksid teaduslikke seletusi enda ja teiste käitumisele ning prooviksid murda mitmesuguseid müüte. Eelkõige on aga tegemist lõbusa ajaviitega."
Juuni
2014
Tartu ülikooli tudengite äriideede võistluse võitsid psühholoogia populariseerijad - UT Uudislugu Psühhobussi väga edukast esinemisest TÜ äriideede konkurssil Kaleidoskoop. "Psühhobussil on selge visioon sellest, mis nad teevad ja kuidas asjaga edasi minna. Samuti on nad juba oma ideedest edasi liikunud, reaalselt tegutsenud ja midagi ära teinud, tunnustas žürii liige, TÜ ideelabori juht Kalev Kaarna."
Aprill 2014Ringvaade - ERR (alates 14. minutist) Psühhobuss külastamas Ringvaate stuudiot. Räägime oma projektist ning teeme mõned huvitavad katsed. "Jälgige tähelepanelikult kogu seda intervjuud!"
Aprill 2014Rändteadlased elavdavad koolielu - Õpetajate lehtPõgus ülevaade erinevatest teadust populariseerivatest projektidest, mida eesti kõrgkoolidega seoses pakutakse. "„Bussijuht” Madis Vasseri sõnul on nende laiem eesmärk populariseerida psühholoogiat kui teadust ning psühholoogi kui teadlast."
Märts 2014Avatud uste päevad üheksandikele - Võhma linnalehtNoored ajakirjanikud kajastamas oma ekskursiooni TÜ avatud uste päeval, mille raames astus esmakordselt üles ka Psühhobuss. "Psühholoogiat oli väga huvitav kuulata ja see eriala tundub olevat põnev."

Loodud Mozello poolt - lihtsaim viis luua veebileht.

 .