Psühhobuss pakub teaduslikku meelelahutust teadusetenduste, töötubade ja virtuaalreaalsuse abil.Teadusteater

Hariduslik teadusetendus (EST, RUS)

Teadusetendus on just see, mida ta teha lubab - teadusega rikastatud põnev etendus. Ühe etenduse jooksul saab publik kogeda paraja koguse huumorit, huvitavaid katseid ning kasulikke teadmisi nii psühholoogia kui ka iseenda kohta. Üks etendus kestab tavaliselt 45 minutit, mille jooksul inimeste ees psühholoogia teadus ennast justkui ise lahti jutustab. Teadusetendust võibki kohelda kui üht teatritükki, mille jooksul saab enda ja teiste kohta palju uut teada!

LOE LÄHEMALT

Meelelahutuslik teadusetendus (EST, RUS)

Meelelahutuslik teadusetendus on spetsiaalselt koostatud lõbusamate ning kelmikamate ürituste jaoks ja mõeldud täiskasvanutele. Publik kogeb põnevaid, uudseid ja üllatavaid psühholoogilisi katseid enda taju, mälu ja mõtlemise kohta. Etenduse jooksul kaasame kõik osalised nii, et nad saavad omal nahal kogeda erinevaid meeliavardavaid psühholoogilisi efekte, üksteisega koos naerda, omavahel elamusi jagada ja aju veidruste üle kukalt kratsida.

LOE LÄHEMALT

Psühholoogiakatsed konverentsile

Vahepalad täiendavad ning toovad vaheldust pikematele üritustele, näiteks konverentsidele, seminaridele, koolitustele. Viime ettekannete vahel inimeste seas läbi 5-15 minuti pikkuseid efektseid psühholoogiakatseid, mis elavdavad nende mõttelendu ning tekitavad piisavalt elevust, et järgmised ettekanded edukalt ära kuulata. Katsete teemaks on meie taju, mälu ja mõtlemine. Võimaluse korral võtame katsete valikul aluseks ürituse teema ning katsele eelnevad ja järgnevad ettekanded.

 LOE LÄHEMALT 

Psühho-orienteerumine

Tegu on põneva ülesandepunktidega rajaga, kus osalejad saavad lisaks elamusele ka meeldejäävate praktiliste teadmiste ning kogemuste võrra rikkamaks. Seame valmis punktid ülesannetega erinevates kohtades üle Sinu ürituse toimumiskoha, mida iga meeskond saab omas tempos läbida. Ülesanded on kaasahaaravad ja mitmekesised: tegemist ei ole ainult nuputamis- ja loogikaülesannetega, vaid pannakse proovile inimeste mälu ja meeled, näiteks osalejate nägemis-, kuulmis- ja isegi maitsmismeel. 

LOE LÄHEMALT

Ajulabori töötuba

Ajulaboris on kõigil võimalik kogeda erinevaid psühholoogilisi katseid personaalsemalt väikestes rühmades. Töötoa formaadis saavad osalejad ise asjadele käe külge panna! Sellest tulenevalt kestab ajulabor tavaliselt poolteist tundi ja ei mahuta korraga palju rohkem kui 30 inimest. Teid on juhendamas kolm psühholoogiatudengit erinevates n-ö jaamades, kus kõigis on midagi uut ja põnevat, mida meie endi kohta avastada.

LOE LÄHEMALT

Tarretisest aju töötuba

Selles töötoas on hõbekandikul Su ees värskelt valminud tarretisest aju oma täies hiilguses. Sinu kasutada on skalpell, kummikindad, kittel ning Su enda aju hall- ja valgeaine. Üheskoos Psühhobussi tarretisespetsialistidega paneme mõnusalt võdisevale tarretisajule käed ja skalpellid külge ning saame lõbusal viisil rohkem teada aju toimimisest - näiteks kuidas muutub inimese käitumine, kui lõikame ära osa otsmikusagarast? Väikese tüki siit? Või hoopis sealt?

LOE LÄHEMALT

Tõhusa õppimise töötuba

Töötoas jagatakse teadmisi sellest, millised on teaduslikult tõestatud tõhusad õpimeetodid, kuidas aega planeerida, kuidas võidelda segajatega ja palju muud. Teeme kindlaks, millised on publiku uskumused efektiivsetest õpimeetoditest, kuidas Sa praegu õpid ning mida saaksid teha, et edaspidi parem olla. Sisu kohandame vastavalt publiku vanusele.

Virtuaalreaalsuskogemus

Psühhobuss pakub üle terve Eesti ka virtuaalreaalsuskogemust. Tutvustame seda tehnoloogiat kõigile, kes juba teavad, millest jutt käib ja ka neile, kes kuulevad virtuaalreaalsusest esimest korda. Pakume võimalust hullata teises maailmas ja kogeda midagi meie endi reaalsusest teistsugust.

LOE LÄHEMALT

Ajulabor messistiilis

Osalejad saavad vabamas vormis meie laua juures peatuda ja Psühhobussi liikmete juhendamisel proovida meie ajulabori parimaid vidinaid ja tõmbenumbreid (vt siit).

LOE LÄHEMALT


Erilisemad soovid

Kui eelnevas loetelus ei olnud teie ürituse jaoks seda täpselt õiget, siis arutame läbi ja leiame mooduse, kuidas siiski teaduslikult meelt lahutada.

LOE LÄHEMALT

Created with Mozello - the easiest way to create an awesome blog or website.

 .