Erilisemad soovid

Tellijad ei ole vennad (enamasti). Seega on Psühhobussi tiim alati valmis väljuma oma mugavustsoonist ning koostama kava või sisustama päeva ka täielikult vastavalt tellijapoolsetest soovidest. Olgu selleks siis pikem või jaotatud esinemine mõnel festivalil, laadal, konverentsil vms, kas kogu masinapargiga või mõne konkreetse vidinaga. Sellele lisaks on üha rohkemad meie esinemised ja üritused ka natuke ebatavalisemad, erakorralisemad, kõrgemaid ootusi taotlevad. Näiteid allpool.

Esinemine pikematel üritustel

Hiiu folk, Toidufestival, Valgusfestival, Hansapäevad, PARE konverents? Tehtud! Pikematel üritustel kombineerime jooksvalt teadusetendusi ja ajulaborit vastavalt sellele, kuidas huvilisi jagub. 

Keskmine inimene

Milline näeb välja Sinu ettevõtte keskmine töötaja? Milline on koori keskmine alt või sopran? Teeme meile saadetud piltidest keskmise näo. Keskmise töötaja näo pildi saab riputada näiteks kontori seinale.  

Tehnika laenutus

Tagurpidi prillid hakkasid jubedasti meeldima, aga ise ei viitsi üheks õhtuks neid meisterdama hakata? Võta ühendust, oleme ennegi seda ja teist välja laenutanud :)

 Salajane eksperiment

Viime pahaaimamatute osalejate seas läbi varjatud eksperimendi, mille tegelik eesmärk selgub alles hiljem eraldi statistilise kokkuvõttena. Võib-olla küsime üht, aga mõõdame hoopis teist? Võib-olla ei ole meid üldse nähagi? Võib-olla on tegu topelt-blufiga? Taoliste katsetega demonstreerime, kuidas inimeste objektiivseid otsuseid mõjutavad näiteks suunavad küsimused, objektide ebaolulised tunnused või aju kognitiivsed kalded.

  • SUUNATUD KÜSIMUSED

Kas see, kuidas midagi küsida mõjutab seda, mida mäletatakse? Uurime, analüüsime, avaldame, arutleme. 

  • KÕRVALSEISJA EFEKT

Psühholoogia ajaloo üks kurikuulsamaid nähtusi, mis üllataval kombel pole tänaseks päevaks veel mitte kuhugi kadunud.

  • TOIDUKATSED

Välimus, maitse, lõhn... milline neist on oluline, et kujundada oma eelistus ühe või teise suhtes? Või ei ole ükski oluline?

Created with Mozello - the easiest way to create an awesome blog or website.

 .