Teadusetendused


Mis see on: 2 psühholoogi, 45 minutit, 2 kõlarit, 1 projekor, 1 lava ja kuni 100 psühholoogiahuvilist?

Vastus: Psühhobussi teadusetendus!

Viime läbi kaasahaaravaid teadusetendusi väikestele ja suurtele. Peale selle, et me ise psühholoogiat erinevatest külgedest tutvustame ja vahel oma näitlemisoskusi proovile paneme, kaasame ka publikut: anname kõigile võimaluse saada meeliavardavaid kogemusi iseenda peal ning oma võimed proovile panna! Äkki sina oledki ainuke inimene publikus, kes peaaegu kuulmatut heli kuuleb? Või kes märkab ootamatuid muutusi, mis teistele kahe silma vahele jäid? Ühe teadusetendusega võime garanteerida paraja koguse huumorit, huvitavaid katseid ning kasulikke teadmisi nii psühholoogia kui ka iseenda kohta. Psühhobussi teadusetendus on hea moodus sisustada aega kasulikult ja meelelahutuslikult koolides, suvepäevadel ja motivatsiooni- või teemaüritustel.

Etendused sobivad nii igas vanuses õpilastele kui täiskasvanutele, nii hariduslikus kui ka meelelahutuslikus võtmes.

Teeme teadusetendusi erinevatel teemadel. Praegu on meie peamise kava põhiteemaks taju ehk see, kas oma silmi-kõrvu ikka saab usaldada või mängivad nad meile vahel trikke. Personaliseerime aga alati oma etendused vastavalt publikule ning ürituse temaatikale (kohandades näiteks katsete selgitusi). Lisaks oleme valmis tegema teadusetendusi teistel teemadel, vajadusel konkreetse ürituse teemast lähtuvalt. Näiteks keskkonnaga seotud üritusel selgitasime, mis mõjutab inimeste keskkonnasäästlikku käitumist; ühel teisel üritusel oli teemaks õnnelikkus, kolmandal hoopis stereotüübid.  Peale selle oleme kollektiivide poolt saadetud töötajate nägudest tehtud piltide abil teinud palju ainulaadseid katseid, nt keskmise töötaja nägu (pannes kokku kõigi organisatsiooni töötajate näod), tajuillusioonide katsed tuttavate nägudega jpm.

Tutvu hindadega ja telli siit.

Uuri veel: Ajulabor Virtuaalreaalsus / Erilisemad soovid / Tarretisest ajuLoodud Mozello poolt - lihtsaim viis luua veebileht.

 .