Psühholoogiakatsed konverentsile
 

Viime läbi nii eesti, vene kui ka inglise keeles.

Vahepalad täiendavad ning toovad vaheldust pikematele üritustele, näiteks konverentsidele, seminaridele, koolitustele. Viime ettekannete vahel inimeste seas läbi 5-15 minuti pikkuseid efektseid psühholoogiakatseid, mis elavdavad nende mõttelendu ning tekitavad piisavalt elevust, et järgmised ettekanded edukalt ära kuulata. Katsete teemaks on meie taju, mälu ja mõtlemine. Võimaluse korral võtame katsete valikul aluseks ürituse teema ning katsele eelnevad ja järgnevad ettekanded.


Lisaküsimustele saab vastused aadressil info@psyhhobuss.ee.


Kestvus: Kliendiga kokkuleppel 5-15 minuti pikkused vahepalad ettekannete vahele.

Publiku suurus: Piiramatu - oleme esinenud nii seitsmele kui mitmesajale inimesele.

Publiku vanus: Koostatud just täiskasvanud seltskonna omadusi silmas pidades, ent ei sisalda midagi ebasobivat ka noorematele kuulajatele.

Asukoht: Tuleme kohale. Oleme esinenud nii puhkekeskustes, konverentsikeskustes, kontoris, restoranides, suuremates peopaikades, aga ka kodudes.


Hind: kokkuleppel.

Üritused: Oleme selle teenusega esinenud konverentsidel, seminaridel ja koolitustel.

Personaliseerimine*: Kuna üritused ja seltskonnad on erinevad, pakume võimalust kohandada katseid just sinu ürituse teemale ja/või kollektiivile vastavaks: kasutame katsete läbiviimiseks pilte teie seltskonnast või organisatsioonist, et illusoorseid katseid nähes oleks veel suurem äratundmisrõõm. Näited: firma logo või tunnuslause illusioonides, pilt varasemast üritusest või sünnipäevalapsest tähelepanukatse jaoks, organisatsiooni töötajate keskmine nägu.

*Personaliseerimisel lisandub tasu.

Created with Mozello - the easiest way to create an awesome blog or website.

 .