Virtuaalreaalsus

Psühhobuss pakub haruldast võimalust kogeda läbi kõrgtehnoloogiliste kuvarprillide virtuaalreaalsust, ehk tunnet viibida kusagil mujal või olla keegi teine, kui reaalsuses. Seda kõike kodus, tööl või puhkehetkel! 

Oleme võtnud südameasjaks, et kõigi huviliste esimene kokkupuude antud tehnoloogiaga oleks võimalikult mugav, ohutu ja meeldiv kogemus. Meie meeskonnal on antud valdkonnaga kogemusi alates 2014. aasta suvest. Kõik virtuaalreaalsusega kokkupuutuvad meeskonnaliikmed teavad ka antud tehnoloogia tagamaad ning suudavad huvilistele kõik vajaliku lahti seletada. Pakume mitmeid erinevaid pakette, lähemalt allpool. 

Tutvu hindadega siin.

Uuri veel: Ajulabor Virtuaalreaalsus / Erilisemad soovid / Tarretisest aju

Päikesesüsteemi ekskursioon

Üks asi on õppida planeete paberil, hoopis teine näha neid elusuuruses sinust mööda vihisemas! Sobib hästi riikliku õppekava kontekstis nt 4. klassile. 45 minuti jooksul jõuab tuuri kogeda umbes 16 õpilast.

Meeskondlik pommimäng

Kuidas käitute koos sõprade või kolleegidega olukorras, kus ühe inimese ees tiksub vilede ja kelladega elusuuruses ajapomm ning teistel on laual krüptiline demineerimisjuhend? Paneme närvid ning kommunikatsioonioskused proovile!

Puhas meelelahutus

Ei mingit teooriat, ainult praktika. Paneme välja kogu oma virtuaalsete kogemuste arsenali, alates linnuna lendamisest ja Ameerika mägedest ning lõpetades kõige õudsamate õudukatega. Iga kogemuse kestvus orienteeruvalt 2-5 minutit.

VR teadusetendus

Mida kujutab endast see uudissõna, mis iga päev aina rohkem silma kipub jääma? Demonstreerime otse laval VR'i teoreetilist tausta, paljusid võimalusi, teatavaid piiranguid ja huvitavaid tulevikusuundi, kõike seda läbi psühholoogia prisma.

Loodud Mozello poolt - lihtsaim viis luua veebileht.

 .