Psühhobussil on hea meel lugeda oma sõpradeks, toetajateks ja koostööpartneriteks järgmisi nimesid: 
Tartu Ülikool, TÜ TeaduskoolTÜ Psühholoogia instituut, TÜ Arvutiteaduste instituut, TeadusbussElus Teadus, Rändav bioklassEesti Teadusagentuur, Haridus- ja teadusministeeriumTeaduskeskus AHHAA, Ajujaht, TeadlasteÖÖ festival, Event Masters, Eesti VirtuaalreaalsuskommuunCriffin, VR Lab OÜ, COOP jpt

Allpool leiad lühikesed kirjeldused Psühhobussi praegustest ja endistest tiimiliikmetest: 

Kadri Raag, MA (bussijuht ja paagitäitja)

Psühholoogia magistri Kadri esinemisarmastus pärineb koolipõlvest, mil tegeles näitlemise, laulmise ja rahvatantsuga. Samuti on Kadri aktiivselt kaasa löönud õpilasesindustes. 2013/2014 oli ta Eesti Psühholoogiaüliõpilaste Ühenduse (EPSÜ) laekur ja 2016/2017 ürituste korraldaja. Samuti on Kadri MTÜ Lahendus.net-is veebinõustaja ning infojuht ning 2017. aasta sügisest Võru Gümnaasiumis koolipsühholoog. Psühhobussis hoiab Kadri silma peal KÕIGEL - et paagis oleks alati kütust, teemaksud tasutud ja inimesed õnnelikud. 
kadri@psyhhobuss.ee

Kadi Vaher Psühhobuss

Kadi Vaher, BA cum laude (dispetšer)

Kadi on värske bakalaureuse kraadiga psühholoog, keda paelub nii psühholoogia, muusika kui ka need mõlemad korraga. Kadile kui meie "esinemiste emale" meeldib, kui Psühhobussi depoo on tühi. Seega, kõik põnevad esinemiskutsed võib edastada just otse temale: kadivaher@psyhhobuss.ee. Kadi põhiliseks huviks on aga kõik ajuga seonduv ning kuna talle meeldib asjadest algosakesteni aru saada, siis uurib ta hetkel TÜ neuropsühhofarmakoloogia laboris sõltuvuse tekkemehhanisme ning 2017. aasta sügisest omandab ta neuroteaduste magistrikraadi University College Londonis.      
Kadi Lang Psühhobuss

Kadi Lang, BA  cum laude (pasundaja)

Samuti värskelt bakalaureuse kraadi omandanud Kadi paelub psühholoogia, muusika ning tihti need mõlemad korraga. Professionaalses töös uurib Kadi virtuaalreaalsuses esinemisärevuse vähendamist ning lahendab muresid lahendus.net'is.Karl Lomp Psühhobuss

Karl Lomp, BA (mehhaanik)

Vapper magistrant Karl on tegutsenud viimased viis aastat Tartu giidina. Samuti on Karl tegev MTÜ lahendus.net veebinõustajana ning osaleb ka sealses koolitusprogrammis, mille eesmärk on harida noori vaimsest tervisest ning individuaalsetest erinevustest. Karli uurimisteemaks on, kuidas väärtushinnangud ja isiksus on mõjutatud järskudest elumuutustest. Psühhobussis on Karli kanda kogu tehniline pool, et buss funktsioneeriks tõrgeteta ning näeks lisaks kõigele ka ilus välja! Pilti teeb ka päris hästi! Karl@psyhhobuss.ee

Arno Värv PsühhobussArno Värv (navigaator, ajateenija)

Arno on osalenud erinevates noortevahetustes, lõpetanud T.O.R.E. tugiõpilaste laienduskoolituse ning osaleb aktiivselt EPSÜ tegevustes. Peamiselt huvitab teda mõjutamispsühholoogia. Psühhobussis võib Arno poole pöörduda igasuguste muredega - olgu selleks siis äraeksimine (tal on kaart), kruvide keeramine (tal on nuga) või igavus (tal on mõistatusi).  Liina Reinart Psühhobuss

Liina Reinart, BA (tehnokontroll)

Liina vastutab Psühhobussis suuresti selle eest, et kõik teaduslikud paberid oleks üle vaadatud ja korras ning katseid võib liiklusesse lubada. Tema teiseks suureks huviks on keemia. 
Gisela Kastein (lõhnakuusk)

Gisela õpib psühholoogiat alles teist aastat, kuid on juba kogunud aukartustäratava hulga kilomeetreid Psühhobussi ridades. Talle meeldivad psühholoogia praktilised küljed ning võimalus midagi oma kätega teha ja katsetada. Ning kui eriti eksootilise aroomiga teed on vaja, tasub kindlasti just tema poole pöörduda! Sille-Liis Männik, BA cum laude (kaugtuled)
Sille-Liis on kolmanda kursuse psühholoogiatudeng, aga Psühhobussi rebane. Kõrvalerialana õpib kommunikatsiooni. Alati rõõmus, kui saab teada mõne uue fun facti ja seda teistega jagada saab (Kas teadsite, et heroiini reklaamiti kunagi köharohuna? Või et inimsüda suudab pumbata verd üheksa meetri kaugusele?) On tegelenud nii laulmise-tantsimise-pillimängu kui ka väitlemisega, mis on kõik arendanud eneseväljendus- ja esinemisoskusi. Psühholoogias huvitavad paljud asjad, aga eriti vaimne tervis ja inimeste isiksus. Psühhobussis hoiab Sille-Liis silma peal turundusel. Temaga saab neil teemadel ühendust: sille-liis@psyhhobuss.eeCätlin Tuuling (pöidlaküüt)

Cätlin on teise aasta psühholoogiatudeng, kes hüppab alati bussi peale, kui lubatakse toredaid kogemusi ja rõõmsameelset seltskonda. Hetkel tegutseb ta veel aktiivselt EPSÜ ridades ning on mitmeid aastaid tegelenud koorilauluga. Psühhobussi peale meelitasid just psühholoogia teadmiste praktikasse rakendamine ning nende teadmiste jagamine teistega ja seda ülimalt lahedal viisil! 
Kärt Puusepp (piletikontroll)
Kärt on esimese aasta tudeng ja värske gümnaasiumilõpetaja. Psühholoogiahuvi tekkis Kärdil gümnaasiumi alguses, kui tuli valida uurimistöö teema. Kärt kirjutas ärevushäiretest ja foobiatest, käis teaduskoolis isiksusepsühholoogiaga tutvumas, võttis koolis psühholoogiakursusi. Huvi psühholoogia vastu on tal juba tükk aega olnud ning eriti huvipakkuv on tema jaoks psühholoogia teaduslik pool. Esinemist on Kärt õppinud väitlusega tegeledes ning õpilasesinduses kaasalöömisega.Kerli Ilves (bussiraadio)

Kerli on peatselt teise kursuse psühholoogiatudeng, kes läbi uudishimu-binokli maailma vaadeldes püüab haarata kõiki põnevaid teadmisi selle kohta, mis inimese psüühikas siis tegelikult ikkagi toimub, ning neid teadmisi ka kõigiga jagada soovib. Tulenevalt kirest mälumängude vastu on tema üheks sooviks pakkuda inimestele mõtlemapanevaid ja kasulikke küsimusi ning vastuseid psühholoogiateemadel.Triin Kesküla

Triin on kolmanda kursuse psühholoogiatudeng, kes armastab uusi väljakutseid. Triinu tõi Psühhobussi ridadesse soov aidata nutikatel lastel veel targemaks saada! Ta on veendunud, et tänu hariduslikele, kuid lõbusatele rakendustele psühholoogias, on võimalik muuta maailm ilusamaks paigaks meie kõigi jaoks.
AU JA HIILGUSE SEIN:


Madis Vasser, MSc (universaaltööriist)


Madis on erinevaid kogemusi korjanud nii Tartu Tudengipäevade korraldustiimis, Teadusbussi ridades, Eesti Psühholoogiaüliõpilaste Ühenduse juhatuses kui ka Psühhobussi tegevjuhina. Üle kõige huvitab Madist virtuaalreaalsuse temaatika, mis väljendub tema põhitöös TÜ arvutigraafika ja virtuaalreaalsuse laboris.


Madli UUtma PsühhobussMadli Uutma, BA (pasundaja)

Madli on varasemalt teadust populariseerinud organiseerides Domus Dorpatensise üritustesarja “Teeme tutvust” ning TEDxTartu konverentsi. Ta on tegelenud ka väitlemisega ning töötab suviti giidina Tallinna vanalinnas. Need kogemused on õpetanud teda suurele hulgale inimestele igasuguseid teemasid huvitavalt tutvustama. Psühhobussis oli aastatel 2014/2015 Madli kanda vastutusrikas turundaja roll. Tänu Madli usinale tööle kostus Psühhobussi põrin oluliselt kaugemale, kui see muidu oleks võimalik olnud!Taavi Kivis
ik, MA   (kliimaseadja)

Taavi oli EPSÜ president 2013/2014. Tema peamiseks huviks ja uurimisvaldkonnaks on mälu ning mälusoorituse parandamine. Ta on viinud läbi mäluteemalisi töötubasid nii Eestis kui ka välismaal. Taavi loeb Tartu Ülikoolis loengut mnemotehnikatest ning on oma esinemiste eest saanud ka rahvusvahelisi tunnustusi. Psühhobussis täitis Taavi aastatel 2014/2015 kliimaseadme rolli, reguleerides vajadusel sisetemperatuuri nii koosolekutel kui esinemistel. 2015/2016 täiendab Taavi end Toronto Ülikoolis.

Kaisa Jõgeva (varuratas)

Teist aastat psühholoogiaõpingutel, aga viiendat aastat ülikoolis. Enne sai kolm aastat kultuurikorraldust õpitud, palju korraldatud ning siis oli aeg asuda psühholoogia juurde, sest kõik, mida Kaisa tegi, tundus taanduvat just inimese ja tema seaduspärasuste mõistmisele. Huvitab erinevate süsteemide toimimine ja nende vahel seoste ning koostöövõimaluste nägemine. Ükski probleem pole lahendamatu. Varuratas aka plaan B peab alati tagavaraks olema!

Henri Jänes (jänes)

Igas bussis on mõni... rebane. Aga teise aasta tudengi Henri pilet on kindlustatud tänu tema teadmistele mälu vallas, ning ta ei karda neid häid nippe ja trikke ka edasi jagada. Vabal ajal päästab ta loomi ja piinab kitarri.

Loodud Mozello poolt - lihtsaim viis luua veebileht.

 .