Psühhobussil on hea meel lugeda oma sõpradeks, toetajateks ja koostööpartneriteks järgmisi nimesid: 
Tartu Ülikool, TÜ TeaduskoolTÜ Psühholoogia instituut, TÜ Arvutiteaduste instituut, TeadusbussElus Teadus, Rändav bioklassEesti Teadusagentuur, Haridus- ja teadusministeeriumTeaduskeskus AHHAA, Ajujaht, TeadlasteÖÖ festival, Event Masters, Eesti VirtuaalreaalsuskommuunCriffin, VR Lab OÜ, COOP jpt.

Allpool leiad lühikesed kirjeldused Psühhobussi praegustest ja endistest tiimiliikmetest: 


Kadri Raag, MA (bussijuht ja paagitäitja)

Psühholoogia magistri Kadri esinemisarmastus pärineb koolipõlvest, mil tegeles näitlemise, laulmise ja rahvatantsuga. Samuti on Kadri aktiivselt kaasa löönud õpilasesindustes. 2013/2014 oli ta Eesti Psühholoogiaüliõpilaste Ühenduse (EPSÜ) laekur ja 2016/2017 ürituste korraldaja. Samuti on Kadri MTÜ Lahendus.net-is veebinõustaja ning infojuht ning 2017. aasta sügisest Võru Gümnaasiumis koolipsühholoog. Psühhobussis hoiab Kadri silma peal KÕIGEL - et paagis oleks alati kütust, teemaksud tasutud ja inimesed õnnelikud. kadri@psyhhobuss.eeKadi Vaher Psühhobuss


Kadi Vaher, BA cum laude (dispetšer)

Kadi on värske bakalaureuse kraadiga psühholoog, kelle põhiliseks huviks on kõik ajuga seonduv. Kuna talle meeldib asjadest algosakesteni aru saada, siis uurib ta TÜ neuropsühhofarmakoloogia laboris sõltuvuse tekkemehhanisme ning omandab neuroteaduste magistrikraadi University College Londonis. Kadile kui meie "esinemiste emale" meeldib, kui Psühhobussi depoo on tühi. Seega, kõik põnevad esinemiskutsed võib edastada just otse temale: kadivaher@psyhhobuss.ee.    Kadi Lang Psühhobuss


Kadi Lang, BA  cum laude (giid)

Kadit paelub samuti aju – täpsemalt ajukahjustused ning nende rehabilitatsioon. Seetõttu suundus ta Edinburghi ülikooli, et teha magistriõpingud kognitiivses neuropsühholoogias. Lisaks lahendab Kadi muresid lahendus.net'is. Psühhobussis vastutab ta teadusetenduste eest ning genereerib ideid uute põnevate ettevõtmiste jaoks. Eriliste koostööprojektidega võib pöörduda tema poole aadressil kadi@psyhhobuss.ee


Arno Värv (mehaanik)

Arno on Eesti psühholoogiaüliõpilaste ühenduse juhatuses. Psühholoogiaga on ta seotud olnud üle 4 aasta. Lisaks psühholoogiale suudab ta rääkida peaaegu igast seriaalist või filmist midagi. Värskelt tulnud kaitseväest soovib ta näha, et vastavad jubinad oleks õiges kohas ning esinemiseks kõik vajalik oleks korras. Psühhobussis võib Arno poole pöörduda igasuguste muredega - olgu selleks siis äraeksimine (tal on kaart), kruvide keeramine (tal on nuga) või soov põnevuse järele (tal on mõistatusi).  
Liina Reinart, BA (tehnokontroll)

Liina vastutab Psühhobussis suuresti selle eest, et kõik teaduslikud paberid oleks üle vaadatud ja korras ning katseid võib liiklusesse lubada. Tema teiseks suureks huviks on keemia.

 Gisela Kastein (lõhnakuusk)

Gisela on kolmanda aasta psühholoogitudeng, keda paeluvad käitumise taga olevad bioloogilised ja keemilised protsessid, mida ta uurib ka oma bakalaureusetöö raames. Giselale meeldib maailma avastada ning seetõttu panevad ta silma särama just need Psühhobussi esinemised, mis viivad kõige kaugematesse ja põnevamatesse Eestimaa nurkadesse. Lisaks usub ta, et haridus päästab maailma. 
Sille-Liis Männik, BA cum laude (kaugtuled)

Sille-Liis on alati rõõmus, kui saab teada mõne uue fun facti ja seda teistega jagada saab (Kas teadsite, et heroiini reklaamiti kunagi köharohuna? Või et inimsüda suudab pumbata verd üheksa meetri kaugusele?) On tegelenud nii laulmise-tantsimise-pillimängu kui ka väitlemisega, mis on kõik arendanud eneseväljendus- ja esinemisoskusi. Psühholoogias huvitavad paljud asjad, aga eriti vaimne tervis ja inimeste isiksus. Psühhobussis hoiab Sille-Liis silma peal turundusel. Temaga saab neil teemadel ühendust: sille-liis@psyhhobuss.ee

Cätlin Tuuling (pöidlaküüt)

Cätlin on kolmanda aasta psühholoogiatudeng, kes hüppab alati bussi peale, kui lubatakse toredaid kogemusi ja rõõmsameelset seltskonda. Psühhobussi peale meelitasid just psühholoogiateadmiste praktikasse rakendamine ning nende teadmiste jagamine teistega ja seda ülimalt lahedal viisil!Kärt Puusepp (piletikontroll)
Kärt on teise aasta tudeng, kelle psühholoogiahuvi tekkis gümnaasiumi alguses, kui tuli valida uurimistöö teema. Kärt kirjutas ärevushäiretest ja foobiatest, käis teaduskoolis isiksusepsühholoogiaga tutvumas, võttis koolis psühholoogiakursusi. Huvi psühholoogia vastu on tal juba tükk aega olnud ning eriti huvipakkuv on tema jaoks psühholoogia teaduslik pool. Esinemist on Kärt õppinud väitlusega tegeledes ning õpilasesinduses kaasalöömisega.Kerli Ilves (bussiraadio)

Kerli on teise kursuse psühholoogiatudeng, kes uudishimulikult maailma vaadeldes püüab haarata mitmesuguseid teadmisi selle kohta, mis ja kuidas inimese psüühikas tegelikult ikkagi toimub ning neid teadmisi ka kõigiga jagada soovib. Tulenevalt kirest mälumängude vastu on tema üheks sooviks järjepidevalt pakkuda inimestele mõtlemapanevaid ja kasulikke küsimusi ning vastuseid teaduslikel psühholoogiateemadel.


Katarina Kliit

Katarina on bakalaureuse teise aasta tudeng, keda huvitab aju toimimine ning sotsiaalpsühholoogia. Mõistes, kui suur on psühholoogia potentsiaal muuta inimeste elu paremaks, hüppas ta Psühhobussi pardale, et aidata inimestel endast paremini aru saada. Väljaspool Psühhobussi on Katarina aktiivne MTÜ Lahendus.net ridades. Talle meeldib ka katsetada võimalikult palju uut – erinevatest spordialadest kuni maapähklivõi maitsvamate sortideni.
Liisa Aavik, BA (ruupor)

Magistrant Liisa elufilosoofia on, et elamused ja kogemused on tähtsamad kui asjad. See on üks põhjus, miks ta kuulutab maailmale, kui kihvt on Psühhobuss ning miks meid endale külla kutsuda.AU JA HIILGUSE SEIN:


Madis Vasser, MSc (universaaltööriist)


Madis on erinevaid kogemusi korjanud nii Tartu Tudengipäevade korraldustiimis, Teadusbussi ridades, Eesti Psühholoogiaüliõpilaste Ühenduse juhatuses kui ka Psühhobussi tegevjuhina (2014-2016). Üle kõige huvitab Madist virtuaalreaalsuse temaatika, mis väljendub tema praegustes tegemistes TÜ arvutigraafika ja virtuaalreaalsuse labori doktorantuuriõpingutes ning tehnoloogiajuhina ettevõttes Futuruum VR.


Madli UUtma Psühhobuss

Madli Uutma, MA (pasundaja)

Madli on varasemalt teadust populariseerinud organiseerides Domus Dorpatensise üritustesarja “Teeme tutvust” ning TEDxTartu konverentsi. Ta on tegelenud ka väitlemisega ning töötab suviti giidina Tallinna vanalinnas. Need kogemused on õpetanud teda suurele hulgale inimestele igasuguseid teemasid huvitavalt tutvustama. Psühhobussis oli aastatel 2014/2015 Madli kanda vastutusrikas turundaja roll. Tänu Madli usinale tööle kostus Psühhobussi põrin oluliselt kaugemale, kui see muidu oleks võimalik olnud!Taavi Kivis
ik, MA   (kliimaseadja)

Taavi oli EPSÜ president 2013/2014. Tema peamiseks huviks ja uurimisvaldkonnaks on mälu ning mälusoorituse parandamine. Ta on viinud läbi mäluteemalisi töötubasid nii Eestis kui ka välismaal. Taavi loeb Tartu Ülikoolis loengut mnemotehnikatest ning on oma esinemiste eest saanud ka rahvusvahelisi tunnustusi. Psühhobussis täitis Taavi aastatel 2014/2015 kliimaseadme rolli, reguleerides vajadusel sisetemperatuuri nii koosolekutel kui esinemistel. 2015/2016 täiendab Taavi end Toronto Ülikoolis.

Karl Lomp, BA  (mehaanik)

Vapper magistrant Karl on tegutsenud viimased viis aastat Tartu giidina. Samuti on Karl tegev MTÜ lahendus.net veebinõustajana ning osaleb ka sealses koolitusprogrammis, mille eesmärk on harida noori vaimsest tervisest ning individuaalsetest erinevustest. Karli uurimisteemaks on, kuidas väärtushinnangud ja isiksus on mõjutatudjärskudest elumuutustest. Psühhobussis oli Karli kanda kogu tehniline pool, et buss funktsioneeriks tõrgeteta ning näeks lisaks kõigele ka ilus välja!


Loodud Mozello poolt - lihtsaim viis luua veebileht.

 .